چهارشنبه، مرداد ۰۹، ۱۳۹۲

اسماعیل بیاتی برترین خادم گردشگری ایران

مجموعه آکواپاب که شامل رستوران، کافه سرباز و کافه سرپوشیده می شود، فضایی متفاوت از دیگر محیطهای تفریحی را برای ایرانیان و همه گردشگران شهر تفلیس ایجاد کرده است.
آکوا پاب در خیابان لسلیدزه و در منطقه تفلیس قدیم قرار گرفته است. خ لسلیدزه پاتوق اصلی توریستها در شهر تفلیس است. در این خیابان بارها و رستورانهای مختلفی وجود دارند اما آکوا پاب محیطی متفاوت با بقیه دارد. در آکوا پاب هم غذاهای گرجی و هم غذاهای ایرانی و انواع و اقسام نوشیدنی ها سرو می شود. برای علاقه مندان به موزیک زنده سالن جداگانه ای در نظر گرفته شده است که میتوانید هنگام صرف غذا و نوشیدنی از گوش کردن به موسیقی و تماشای هنرنمایی خوانندگان و نوازندگان لذت ببرید. اگر دوست دارید غذای خود را در محیطی آرام و بدون سر و صدای بیش از حد معمول میل کنید، میتوانید میز خود را در سالن بدون موسیقی انتخاب کنید. برای کسانی هم که دنبال یک محیط بسیار آرام هستند تا گپی خودمانی و دوستانه در جمع خود داشته باشند ، سالن مخصوصی در نظر گرفته شده است.برای دوستداران طبیعت و کسانی که مایلند غذا یا نوشیدنی خود را در فضای باز و با تماشای گیاهان سبز میل کنند نیز در این رستوران جایگاه ویژه ای وجود دارد، امکانی که سایر رستورانها و بارها در خیابان لسلدیزه از آن برخوردار نیستند.
فرصتی دست داد تا در کافه سر باز این مجموعه گفتگویی دوستانه با مدیران این مجموعه داشته باشم. اسماعیل بیاتی 47 ساله می گوید که سالها در رشته گردشگری فعالیت داشته است. او ضمن اداره یک آژانس هواپیمایی در ایران مدتی نیز مدیر هتل بزرگ ارم تهران بوده و در سال 1385عنوان برترین خادم گردشگری کشور ایران را دریافت کرد. آقای بیاتی بهمراه چند ایرانی دیگر در ماه مارچ سال جاری مجموعه آکوا پاب را راه اندازی می کنند. آقای بیاتی می گوید گرجستان مقصد جدید گردشگران ایرانی است و ما ضمن خدمت رسانی به همه گردشگران به توریستهای ایرانی خوش امد می گوییم، تا جائیکه بتوانیم ، میخواهیم همه سلیقه ها را راضی نگه داریم. ما در رستوران خود گوشت حلال سرو می کنیم و بساط قلیان را هم به درخواست مشتری برپا می کنیم.
آقای اسماعیل بیاتی می گوید که همه شرکا و مدیران مجموعه آکواپاب در اداره و اجرای پروژه های کسب و کار دارای تجربه و سابقه هستند. ما این آمادگی را داریم که تجربیات خود را در اختیار سایر ایرانیان قرار دهیم. ما در این کشور کار می کنیم و موفق هستیم. دوست داریم همه ایرانی ها موفق باشند. اگر ایرانیان دیگر هم بخواهند در این کشور کسب و کار راه اندازی کنند یا سرمایه گذاری نمایند ما تجربیات خودمان را در اختیار آنها قرار خواهیم داد. اسماعیل بیاتی می گوید نه تنها در زمینه تجارت، گروه ما در هر زمینه از راهنمایی برای حمل بار تا تهیه مسکن و در کل هر خواسته ای که ایرانیان در گرجستان داشته باشند آماده گفتگو و همکاری است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر