درباره من

من در کشور گرجستان زندگی میکنم و با کمک تیم همکار خودم در این کشور به افرادی که میخواهند در این کشور کار و کاسبی راه بیندازند، راهنمایی و خدمات مشاوره ارائه میدهم. روزبروز تعداد کارآفرینان ایرانی در کشور گرجستان بیشتر میشود. شما هم اگر قصد دارید در این کشور بیزنسی داشته باشید میتوانید با گروه مشاوره گرجیران در گرجستان تماس بگیرید:
نام گروه ما: گرجیران
آدرس: گرجستان، تفلیس، خیابان روستاولی، پلاک 14 ، دفتر خدمات و مشاوره ایرانیان. این آدرس جهت مشاوره اولیه و مراجعه بدون وقت قبلی در اختیار هموطنان است، دفتر امور حقوقی و مرکز آموزشی ما نیز در خدمت هموطنان است.
تلفن دفتر مشاوره عمومی : 00995322989277 تماس در روزهای کاری و ساعات اداری بوقت گرجستان
تلفن همراه من: 00995595939899 برای افرادی که میخواهند به زبان فارسی صحبت کنند.
ایمیل: iranchek@gmail.com
اگر میخواهید کمی هم در مورد سوابق من بدانید:
در سال 1375 موسسه کارآفرین جهان را در تهران تاسیس کردم. فعالیت این موسسه در زمینه نشر، اطلاع رسانی و مشاوره در زمینه کارآفرینی بود. از سال 1379 به گرجستان سفر میکرده ام و از تابستان سال 1389 به این کشور مهاجرت کرده ام. دلیل مهاجرت من به گرجستان به موضوع این وبلاگ مربوط نمیشود اما شرایط و موقعیت کنونی گرجستان با موضوع این وبلاگ ارتباط مستقیم دارد. گرجستان امروز بهشت کارآفرینان است.گرجستان به سرعت در حال رشد و توسعه است و هر روز عده زیادی کسب و کارهای جدید خود را در این کشور آغاز میکنند. تعداد ایرانیان مقیم گرجستان نیز روزبروز بیشتر میشود و بسیاری از کارآفرینان ایرانی ترجیح میدهند که از شرایط مساعد کسب و کار در این کشور استفاده کنند . من با توجه با شناخت قبلی و تجربیاتی که در مورد فرهنگ مردم گرجستان داشته ام، با توجه به مطالعاتی که در مورد اصول کلی و روانشناسی کارآفرینی داشته ام و با مطالعه قوانین کسب و کار کنونی در گرجستان و همکاری با چنئد حقوقدان زبده گرجی، اکنون خدمات مشاوره در امور کارافرینی را به کارآفرینان ایرانی در گرجستان ارائه میدهم.
شما هم اگر به گرجستان سفری داشتید یا خواستید که در این کشور کار و کاسبی راه بیندازید با من تماس بگیرید، با اطمینان میگویم که میتوانم اطلاعات و راهنماییهای مفیدی را در اختیار شما قرار بدهم.
نکته: توجه داشته باشید که خدمات دفتر ما در گرجستان مربوط به کارآفرینان میباشد، افردی که باور دارند میتوانند خودشان کسب و کاری را راه اندازی و اداره کنند.